Ziraat Bankası Maksimum Kart Borcu Sorgulama

Ziraat Bankası Maksimum Kart Borç Sorgulama İş Birliği

                İnsanlar tarafından kredi kartı seçimleri yapılırken birçok konuya dikkat edilmesi gerekmektedir. Kredi kartı satışlarında bankalar arasında meydana gelen rekabet ortamının her geçen gün daha ciddi boyutlara doğru ilerlediği çok açık ve net bir şekilde görülmektedir. Türkiye’nin en köklü ve en güvenilir bankalarından biri olan Ziraat Bankası uzmanları tarafından Maximum kart ile özel bir anlaşma yapıldığı bildirilmektedir. Bundan sonra Ziraat Bankası kredi kartlarının tamamı Maximum kart özelliği taşımaktadır. Ekstra taksitlendirme, borç erteleme, yapılandırma, puan kazanma ve özel indirimler gibi birçok konuda sunduğu fırsatlar ile bilinen Maximum kart avantajlarından yararlanmak için Ziraat Banka şubelerine veya internet üzerinden kart başvurusu yapmak yeterli olmaktadır. Ziraat Maximum kart bünyesinde yapılan özel anlaşmalar sayesinde kullanıcılardan kredi kartı kullanımı ve borcu sorgulama için her hangi bir yıllık ücret de talep edilmemektedir.

Diğer Maximum kredi kartları için tanınan fırsatlardan daha fazlası Ziraat Maximum kullanıcılarına sunulmaktadır. Yapılan tüm alışverişlerde istisnasız ve özel bir şart aranmaksızın puan kazanılmaktadır. Kazanılan puanlar istenilen zaman rahatlıkla kullanılabilmektedir. Diğer kredi kartlarında olduğu gibi puanlar sadece bir süreliğine değil sürekli olarak geçerli olmaktadır. Ayrıca acil nakit ihtiyaçlarında Ziraat Bankası bankamatiklerden kişiye tanımlanan kredi miktarı kadar nakit çekilebilmektedir. Ayrıca günümüzde birçok noktada kullanıma başlayan temassız geçiş sistemi de Ziraat Maximum kartlarında bulunmaktadır.

Özellikle köprü ve otoyol geçişlerinde problem yaşamamak için temassız bir kredi kartına sahip olmak son derece faydalı olmaktadır. Ayrıca Ziraat Maximum kart kullanım borcunu ödemek için  internet şubesi, ATMler, cep şubesi, müşteri hizmetleri numarası, en yakın banka şubesi aracılığıyla işlem yapılabilmektedir. Ziraat Maximum hesap özeti ayrıcalıkları, son derece kısa bir süre içerisinde  adrese gönderilerek müşterilerin bilgilenmesine sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Maksimum Kart Borcu Sorgulama” üzerine 12 düşünce

 1. gülberk feryat

  Ziraat bankası maksimum kartını kullanıyorum ve ekstrelerimin e posta adresine gönderilmesini istememe rağmen henüz bir hareket görmedim. Bugün kesim tarihi, geçen ay cep telefonuma mesajla bildirilmişti bugün o da yok.Ayrıca ilk sene ödeme faiz oranının % 40 olması beni oldukça şaşırttı. İkinci sene yüzde kaç olacak çok merak ediyorum. Belki iptal ettirebilirim çünkü ziraat bankasının hizmetini yeterli bulmuyorum. Teşekkürler.

  Yanıtla
 2. selim ergöz

  borç sorgulama diyorsunuz ama bir türlü sorgulama yapılamıyor borcum varmı yokmu nasıl ögrenecegim bilen varsa lütfen izah etsin

  Yanıtla
 3. selim ergöz

  borcun nasıl ögrenilecegini anlayan veya bilen varsa lütfen izah etsin herkesin anlayabilecegi bir şekilde

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>