İş Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama

İş Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama

            Türkiye de yaklaşık 20 yıllık mazisi olan kredi kartlarının hayatımızda önemli bir yer kaplaması, yaşamımızın neredeyse kredi kartlarına endekslenmiş olması birçok kolaylığı ve sorunu da beraberinde getiriyor.  Her ayın belli dönemlerinde hesap kesim tarihinde hesap kesim özeti olarak adresinize posta arcılığı ile gönderilen kredi kartı dokümanı zaman zaman posta ulaşımındaki aksaklıklar nedeniyle elinize ulaşamayabiliyor. Ama bunun dışında İş bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemini yapabilmeniz için başka yollar da var.

Müşteri şifreniz var ise internet bankacılığından faydalanabilirsiniz. Şifreniz yoksa bire bir İş bankası şubesine gidip İş Bankası kredi kartı borcu sorgulaması yapabilmek için şifre almanız gerekir. Şifrenizi girerek kredi kartı borcunuzu aynı zamanda tüm detayıyla size ait bilgilerinizi bulabilirsiniz. Ayrıca telefon ile (biraz uzun sürse de)  İş Bankası kredi kartı borcu sorgulaması yapabilirsiniz. Bankamatiklerden İş bankası kartınızı kullanarak da bilgi edinebilme olanağına sahipsiniz.

İşbank.com.tr’de bulunan cep anahtar butonuyla ve cihazınıza yüklediğiniz iş cep uygulamasıyla cep anahtara da sahip olabilirsiniz. Gelişmiş güvenlik aracı olarak cep anahtar kullanıyorsanız müşteri numarası ve müşteri şifresini girdikten sonra (iş cep’i kullanıma açtıktan sonra belirlediğiniz 6 haneli anahtar kodu) hesabınıza, İş Bankası kredi kartı borcu sorgulama ve tüm ayrıntılarıyla diğer bilgilerinize güvenli bir şekilde girebilirsiniz.

Başvurabileceğiniz diğer bir yol da hesap özetinizin e-posta adresine gönderilmesidir. Hesabınızın bulunduğu iş bankası şubesine giderek e-mail adresinizi bildirip her ay düzenli olarak e-mail adresine sms yoluyla bildirim talebinde bulunabilirsiniz. Çok pratik ve kullanışlı olan bu uygulama da İş Bankası kredi kartı borcu sorgulama konusunda bilgilenebilir, kredi kartınızın ne kadar borcu olduğunu rahat bir şekilde evinizden çıkmadan öğrenme şansına sahip olabilirsiniz.

 

 

İş Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama” üzerine 4 düşünce

  1. ZİYAATTİN UÇAN

    lütfen bu ay dahil bundan böyle yazılı bulunan mail adresime hesap kesimi günü göndermenizi istirham ederim. Ayrıca, Nisan 2014 ekxtramı hemen gönderi.

    .

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>